10,000+ Sold Properties

closed
$475,000
8.0%$513,000
1 Bed1 Bath616 SqFt2804 Ellis ST, Bellingham, WA 98225
Single Family Home
COMPASS • Michelle R Harrington

closed
$320,000
3.1%$310,000
2 Beds1.75 Baths920 SqFt627 W Horton WAY #115, Bellingham, WA 98226
Condo
John L. Scott Bellingham • Jen Sandoval

closed
$1,095,000
$1,095,000
4 Beds3.5 Baths3,313 SqFt1956 S Springfield CT, Bellingham, WA 98229
Single Family Home
Windermere RE Whatcom, Inc. • Jason Lee

closed
$1,665,000
$1,665,000
4 Beds2.5 Baths2,775 SqFt5065 Zander DR, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
RE/MAX Whatcom County, Inc. • Gabrielle Balolia

closed
$695,000
1.4%$685,000
3 Beds2.25 Baths1,880 SqFt635 Springside LN, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
Keller Williams Western Realty • Anthony Zapata

closed
$1,195,000
$1,195,000
4 Beds3.5 Baths2,608 SqFt3913 W 12th ST, Anacortes, WA 98221
Single Family Home
ONE Realty • Leah Courage

closed
$649,950
$649,950
3 Beds1.75 Baths1,712 SqFt8212 Sehome RD, Blaine, WA 98230
Single Family Home
Donita Dickinson RE, Inc • Donita Dickinson

closed
$619,000
0.3%$621,000
4 Beds2.75 Baths2,018 SqFt19 Horseshoe CIR, Bellingham, WA 98229
Single Family Home
RE/MAX Whatcom County, Inc. • Sy Hashimi

closed
$549,000
$549,000
3 Beds2.25 Baths1,646 SqFt4243 Melrose LN, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
Windermere RE Whatcom, Inc. • Elizabeth Wolfe

closed
$535,000
$535,000
3 Beds2.25 Baths1,575 SqFt1711 Village DR, Lynden, WA 98264
Single Family Home
van der Velde and Company • Jaeger Reese Elias

closed
$589,000
0.4%$586,500
3 Beds2 Baths1,514 SqFt2448 Pheasant WAY, Ferndale, WA 98248
Single Family Home
Hansen Group Real Estate Inc • Lauren Moore

closed
$579,900
$579,900
2 Beds1 Bath1,018 SqFt1320 S 12th ST, Mount Vernon, WA 98273
Single Family Home
CENTURY 21 North Homes Realty • Traci Cypher
closed
$745,000
$745,000
2 Beds2 Baths1,252 SqFt1521 4th ST #1A, Bellingham, WA 98225
Condo
Coldwell Banker Bain • Becky Brunk

closed
$625,000
0.5%$628,000
3 Beds2 Baths1,320 SqFt2911 St Paul ST, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
John L. Scott Bellingham • Jessa Loudon

closed
$819,900
6.7%$765,000
5 Beds3.5 Baths4,703 SqFt8118 Comox RD, Blaine, WA 98230
Single Family Home
Windermere RE Whatcom, Inc. • Brian Southwick

closed
$1,329,000
$1,329,000
3 Beds3.5 Baths3,560 SqFt5506 Canvasback RD, Blaine, WA 98230
Single Family Home
Windermere RE Whatcom, Inc. • Kathy Stauffer

closed
$1,998,000
4.9%$1,900,000
12 Beds1 Bath3,494 SqFt826 N Garden ST, Bellingham, WA 98225
Multi-Family
Hammer Properties NW Inc. • Nikki Quinn

closed
$2,800,000
3.6%$2,900,000
1.36 Acres Lot4041 Bakerview Spur RD, Bellingham, WA 98226
Commercial
eXp Realty • Hanna McLendon

closed
$585,000
0.4%$582,600
3 Beds1.75 Baths1,514 SqFt1385 McLeod RD, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
John L. Scott Bellingham • Kate Fadden

closed
$159,500
0.3%$160,000
1 Bed1 Bath660 SqFt910 Gladstone ST #103, Bellingham, WA 98229
Condo
Muljat Group • Jane Parelskin

closed
$609,000
0.2%$610,000
3 Beds2 Baths1,924 SqFt798 West RD, Sedro Woolley, WA 98284
Single Family Home
Keller Williams Western Realty • Stacy LaCount

closed
$975,000
14.9%$1,120,000
4 Beds1.75 Baths1,738 SqFt814 Donovan AVE, Bellingham, WA 98225
Single Family Home
COMPASS • Erika Buse

closed
$759,000
4.7%$795,000
3 Beds1,333 SqFt470 Kelly RD, Bellingham, WA 98226
Single Family Home
Windermere RE Whatcom, Inc. • Loren Van Corbach

closed
$249,000
3.6%$240,000
1 Bed570 SqFt4751 Birch Bay Lynden #129, Blaine, WA 98230
Condo
RE/MAX Whatcom County, Inc. • Danielle J. Groeneweg
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417